| Ada901 a întrebat:

Azi când am intrat în masina soţului meu am gasit la el in masina un fir de par de femeie si el mirosea la parfum de femeie. El a zis ca firul de par e de la mine si a zis ca s-a apropiat de o colega sa o ajute la munca si de asta miroase a parfum. Aproape ca nu imi vine sa cred ce zice. Voi ce credeţi din cele povestite de mine? Oare e posibil sa ma înşele? Prima data cand am postat a fost stearsa chiar am nevoie de raspunsuri

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa-l ca pleaca curand la munca peste hotare si-i vei duce dorul, asa ca nu te certa cu el acum, ca pleaca si nu se mai intoarce la tine.

| Vio024 a răspuns (pentru Violleta2022):

Lasa mai bine sa o insele, dar conteaza ca se intoarce la ea, nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ieri zicei ca pleaca si ca iti e doar de el.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă te înșeală înseamnă că nu te merită.

| eliancodrut a răspuns:

Cu suspiciuni nu se poate trai. Sunt multe cauze care par sa-ti dea dreptate, dar dovezi concrete? Un fir de par si un miros de parfum? Mai trebuie si o poza sau un filmulet.

| tunoi88 a răspuns:

Scrie mi privat si o sa iti dau un sfat o parere si eu zic ca il prinzi daca te inseala!

| Threeforest5 a răspuns:

Instinctul feminin nu da gres niciodata iar cu asta am spus tot!?