| Andra6666666 a întrebat:

Azi eu şi soţul meu facem 4 ani de casnicie şi nu ştiu ce cadou să îi iau, lui îi place să colecţioneze ceasuri de mână. Credeţi că ar fi bine daca i-aş cumpara un ceas? Chiar nu ştiu ce să îi iau

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Multi inainte!
La o aniversare de casatorie nu-i cumperi cadou personal, ci organizezi ceva pentru voi doi: o cina romantica cu tort si sampanie, iar daca ai bani poti face asta undeva la un hotel, sau intr-o statiune, pe litoral, sau la munte, chiar si pentru 2 zile, cat este weeekendul.

| Cipi1212 a răspuns:

Îi poți lua un ceas.