| Anahiteamo a întrebat:

Azi m-am simtot un pic cam naspa pentru ca l-am verificat la yahoo status pe baiatul care imi place si deodata am vazut o poza cu o fata. ce pot sa fac? big grin

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu poţi să faci nimic.
Din moment ce el încă nu ştie că exişti şi tu deja îl verifici e clar că eşti geloasă şi posesivă şi nu-l meriţi!
Stai jos! 4!

| Zenithf a răspuns:

Daca numai tu il placi si el nu stie asta... Afla cine este ea si ce inseamna pentru el, daca ii ceea ce crezi tu, atunci sa-ti placa alt baiat de acum incolo. Si fa bine ca acela de care iti va placea sa fie: 1 - disponibil si 2 - sa stie de tine.
Domnul sa fie cu tine.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu trebuie facut verificari.Sau ai incredere sau las-o balta.Cu timpul si fara verificari afli adevarul.

| IrinaAndreea a răspuns:

In primul rand, incearca sa afli cine este acea fata, pentru ca poate este o verisoara / sora etc si tu te superi degeaba. Oricum, chiar daca este o fata pe care o place, nu ai niciun drept sa ii reprosezi nimic, dar poti sa-l provoci la o discutie despre sentimente. Asa i-ai putea spune ca il placi si sa vezi ce zice si el. Succes! big grin

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey poate el nu stie ca tu il placi iar dca stie si nu face nimic atunci nu e de tinehappy are tot dreptul sa stea cu orice fata vrea. e copil.se distreaza acum, cand are timp si el.nu s'au terminat baietii la el.asa ca stai linistita si gaseste'ti un baiat care sa te placa si care sa il placi. exista si un baiat pentru tine dar trebuie sa ai rabdare si sa il astepti...nu sa iti pierzi moralul la fiecare tip care te refuzahappy take care>big grin

| Daisy_5316 a răspuns:

Vorbeşte cu el, întreabă-l cine e fata de la avatar. Încearcă să nu pari "geloasă" sau să dai de înţeles că eşti preocupată de viaţa lui. Iar tu ai de făcut lucruri simple: poartă-te aşa cum eşti, fă gesturi care cât de cât îi plac şi lui.

P. S: nu fi geloasă, ce pnm, e doar un băiat până la urma urmei

| Georgix a răspuns:

Daca sentimentul nu e reciproc poate sa puna poza cu orice fata.
Sfat:poti incerca sa il cuceresti sau macar spune-i ca il placi.big grin

| cяιss a răspuns:

Pai. daca nu esti cu el, el nu e obligat sa te placa doar pentru ca si tu il placi.are dreptul sa isi puna avatare cu fetele pe care le place el. tu nu stiu vorbeste cu el s vezi ce simte pentru tine. funda pls?

| 009 a răspuns:

Poate e sora lui...iti dau un sfat nu mai fii asa geloasa, doar nu sunteti casatoriti

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa nu te stresezi atata cu poza aia, ca nu are nici un rost.Mai bine lasa-l in pace.nu-l intreba nimic, deoarece s-ar putea sa se simta nedreptatit ca-l iei tu asa la rost fara niciun motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti vezi de treaba ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i lui asta si vezi ce spune despre avatar

| Bianca26bb a răspuns:

Fa apropouri ca sa aflii de fatalaughing

| Tofity a răspuns:

Ai putea sa'l intrebi cine fata de la av...ar putea fi sora lui sau o rudastraight face

| Sweetyx a răspuns:

Ai incercat macar o data sa ii zici ce simti pentru el? daca da zi`mi reactia lui...si nu mai fi asa geloasa ca poate e doar o ruda sau o prietena f buna. daca nu sunteti impreuna. nu mai fi geloasa baiatul e liber face ce vrea

| Emababydoll a răspuns:

Daca tu il placi nu inseamna ca el te placewinking Nu te stresa poate el nici nu stie ca existihee hee