| FlorentinaGabriela101 a întrebat:

Băiatul care l-am adoptat are un an l-am adoptat legal eu și soțul meu avea 2 luni când l-am adoptat eu îl iubesc ca pe propriul meu copil mama lui biologica era minora avea 16 ani și de asta la lăsat la orfelinat eu țin legatura cu ea pentru ca părinți ei vor sa îl mai vadă nu vrea sa îl ia dar vrea sa facă parte din viata lui. Credeți că e bine ca țin legătură cu ea?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta nu-ti poate raspunde nimeni de pe pamant, fiindca aboslut nimeni nu stie cum vor reactiona oamenii peste ani!

Este posibil sa regreti amarnic aceasta decizie intr-o zi, sau sa te bucuri, desi toti psihologii din lume recomanda ca adoptia si parintii bilogici, sa ramana secret pe viata.