| karinka_7246 a întrebat:

baiatul cu care ma intilnesc de mult timp, imi cere sa ii platesc sucul, ciocolata... e normal asa ceva?

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Pai nu prea e normal profita de tine in loc sa faca el cinste happy
mai bine cauta un alt baiat sa vezi ca lucrurile pot sta si altfel

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca tu ti-o doresti este normal, dar daca el propune meniul, sa zic asa este sau suna nepoliticos!

| Anastasiaa a răspuns:

NU e normal, daca s-a intamplat odata si ti-a dat banii inapoi, atunci nu e nimic, dar daca se intampla regulat, atunci e o problema. si eu am avut de-a face cu un materialist si acum regret ca l-am cunoscut vreodata, e cu adevarat o persoana imbecila si enervanta, nu stiu de ce nu observam asta si inainte big grin.

| tiby_5017 a răspuns:

Exista o parte buna a lucrurilor, bine ca nu bea wiskeyhappy

| Daniela89 a răspuns:

Nu e normal...eu zic sa iti gasesti pe altul happy

| Abbyii a răspuns:

NU, nu e normal, el ar trebui sa ti le plateasca tie! Cred ca a inceput doar sa profite de tine...

| AlecsA_5738 a răspuns:

Nuu.e badarn da-ktii cere asa ceva.

| Papusika_4806 a răspuns:

Sa sti ca nu am patit chestia asta niciodata, ba chiar, cand vreau sa imi platesc sucul meu ma cert cu el si nu se lasa sa nu mi-l plateasca, adica normal ar fi ca baiatul sa faca cinste, insa se poate pune problema si daca isi permite, eu zic ca trebuie sa vorbiti despre acest lucru, daca este din cauza financiara... acceptabil, insa daca este un materialist si un prost crescut nu este de tine. Tu ca fata iti recomand sa te impui si sa nu te lasi in fata lui. Sper sa iti fie de folos sfaturile mele

| AlinaMarina_7548 a răspuns:

Eu nu cred

| Invisible_7002 a răspuns:

Nu, scumpa. Nu este deloc normal sa iti ceara el asta.

Răspuns utilizator avertizat