| Ganderoaica a întrebat:

Băiatul cu obsesie are șansa să revină la normal?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Câteodată, da.

| 1onur a răspuns (pentru darrio2007):

Cine este ăsta tăticule? Cea făcut atâta de grav?

| darrio2007 a răspuns (pentru 1onur):

Treaba lui „cea" făcut. Am dat doar un răspuns.

| 1onur a răspuns (pentru darrio2007):

Bine Boss

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care din ei?

| Mosotti a răspuns:

Daca se duce la psihiatru sau psiholog sa se repare de.

Răspuns utilizator avertizat
| Giulia911 a răspuns:

Sa zicem ca da și sa speram tot ca da.

| 1onur a răspuns:

Păi sta așa despre ce este contextului? Care-i treabă cu băiatul ăsta și ce fel de obsesie are? drogurile băutură pariuri sportive cazinouri? Ce are băiatul ăla de tul menționezi și tu de ce vorbești în locul lui? Ești tu in locul lui sa știe ce are el cu Adevărat ce simte el cu Adevărat?

| 1onur a răspuns:

Păi explică ne și nouă ce este normal pentru tine și cine este băiatul ăsta sane dăm seama la ce se încadrează normal ăsta pentru tine și cum ai vrea tu să-l vezi pe băiatul ăsta pentru a se încadra în normalul tău ce a făcut greșit băiatul ăsta? de nu se încadrează în normalul ăsta...