| DianaDya4567 a întrebat:

Baieţelul meu are 3 ani, e foarte atasat de mine eu fiind însărcinată iar, sunt obosită şi uneori e greu sa am grija de el. Are momente când se lipeşte de mine şi zice "mami te iubesc".Ce pot sa fac sa ma relaxez mai mult fiind însărcinată iar?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarcina usoara, ai nevoie de odihna sa stea si sotul tau cu copilul nu doar tu, baiatul tau are 3 ani deci poate intelege ca esti obosita, sa te ajute mama ta fiind bunica lui sau soacra ta cu baietelul pe perioada sarcinii, tu nu ai voie sa faci efort. Ce varsta ai? Sanatate multa.

| Madaxo97 a răspuns:

Caută ajutor la alte persoane sa stea cu copilul, mama ta, soacra, cumnate, soțul bineînțeles, prietene, să mai vina din când în când sa te ajute dacă ești obosita din cauza sarcinii, ar trebui sa te înțeleagă.

| Cipi1212 a răspuns:

Băiețelul te iubește.