| Hyacinth a întrebat:

Băieți, ati scrie unei fete care pune poze in lenjerie ea fiind foarte grasa?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, pe net nu gasesti femei de casa. Probabil sant valabile in afganistan de la atat biciuit nu le arde sa insele cand vin in UE

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu i as scrie unei tipe care pune public poze in lenjerie. Punct.

| Mosotti a răspuns:

As scrie daca ma atrag grasele, altfel nu.

| Lukasssz a răspuns:

Pai ce dracu e? e video chat-ista? in nici un caz NU

| FreddieM a răspuns:

Unde pune pozele?
Cheers

Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns:

Nu

| LostForForever a răspuns:

Dacă o fata are probleme serioase și pune o întrebare pe TPU eu am sa scriu am săi răspund și am sa vorbesc cu ia aicia nu in privat.

Poa sa fie și grasa balena laughing) și slabă scândura laughing)

Acum vorbesc seriosi dacă îmi trimite o singura poză goală am S-o înjur ca o sa ma enerveze rău nu sunt clientul ei nici amantul ei nici cu*var nu suport așa oamenii și mai mult ca sigur nici nu am S-o înjur pentru ca mie mie scârbă de așa oamenii cu toată fința spun ma jur pe Dumnezeu ca mie scârbă de așa oamneii și cu asta am zis ce avea de zis.

| Gabryel85 a răspuns:

De scris, i-aș scrie. Dar nu știu ce i-aș spune?

| AdeLeu a răspuns:

In primul rând nu i-as scrie unei tipe care pune poze in lenjerie, decât dacă sunt poze artistice, profesionale laughing Fiind foarte grasa, nici atât, preferința mea. Deci in concluzie, nu.

| universe3 a răspuns:

De ce as face asta?