| iulya23 a întrebat:

Baieti cum ar trebui sa fie fata potrivita pentru voi? si voi fetelor cum ar trebui sa fie baiatul potrivit pentru voi?

funda pentru cel mai concret raspuns love struck

4 răspunsuri:
| AndreeaaD a răspuns:

Nu ma gandesc la un tip anume insa apreciez la un baiat sinceritatea, inteligenta, modestia, devotamentul si curajulhee hee.
Normal ca baiatul ar trebui sa arate si bine(cu ochi albastri eventualhee hee) dar cel mai important sa ma respecte si sa ma iubeasca.

| Sandra2571 a răspuns:

Pai e simplu: baiatul ideal ar trebui sa fie sincer si deschis cu mine sa nu-i fie rusine de mine sa ne respectam si fara gelozie cam atat...iar infatisarea nu conteaza pentru mine...conteaza cum e la suflet, sa fie bun, destept, pe dinafara nu conteaza cum e happy

| Cristyan99 a răspuns:

Eu am cel mai modest raspuns trebuie sa fie desteapta sh frumoasa big grin

| TheOnlyOne1 a răspuns:

Pentru mine ca baiat, fata potrivita trebuie prin profunzimea si consistenta ei sa completeze neputinta mea ca indivit (pentru ca asa a lasat Dumnezeu pe barbat)..de aici se contureaza o relatie, de aici fiecare vede frumosul in celalalt (inteligent, romantic, puternic s.a.m.d)