| ticaela a întrebat:

Baieti, daca va place o fata cum ii aratati acest lucru, va uitati in ochii ei, o urmariti cu privirea? Funda ♥

Răspuns Câştigător
| actorul a răspuns:

A nu te uiti in ochi. adica da asta e mai mult filtrat da fi atent daca ar fi dupa mine uite nu-i zice chiar din prima, vb frumos cu ea nu fi rautacios sa te bati sau astea ca o plictisesti si ii dai o atmosfera mai nasoala atunci cand e cu tine. ajut-o la niste chesti stiu eu sa care mai stiu eu ce, fi foarte glumet am... zi bancuri de pe net daca nu prea ai simtul umorului nu sta langa ea nu ii spune cai frumoasa ca o enervezi o sa inteleaga ea de la sine
A siiiiii... incearca sa pari destept.e sa pari
uite ca de exemplu sa zicem ca te pricepi in geografie na zici tu acolo capitale nu stiu si o sa para ca te pricepi sti na... da nu foarte mult pur si simplu cand e momentu o faci.
intr-un moment nu incerca neaparat sa-i spui in fata ca nu prea o sa reuseti
uite daca are ea vreo prietena spune-i prieteni ei sai transmita ca asa mai fac eu siiiiii... de acolo totui de la sine.
Nu te place date lovit ca so atingi la inima
-A okey nu cred ca ma va place cineva da in fine(si pleci suparat) si ii zici la final esti frumoasa si gataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

| ticaela explică (pentru actorul):

Am uitat sa spun ca sunt fata sad... Oricum mersi de raspuns :*:*

| actorul a răspuns (pentru ticaela):

Ce? hai mai.

| ticaela explică (pentru actorul):

Scuzeee, pur si simplu am uitat sad...Da inca ma mai poti ajutawinking

7 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună! Nu sunt băiat dar...
Depinde de băiat și de fată.
Depinde cât de direct, timid este băiatul/fata.
Uneori faza cu privirea chiar ține! Am fost "martoră".

Răspuns utilizator avertizat
| alin334 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, in general ii acordam mai multa atentie tongue faza cu privirea nu prea tine laughing

| cristians a răspuns:

Eu unu, ii spun direct ce simt pentru ia laughing