| oupsydoupsy a întrebat:

Baietii. va place ca o fata sa va spuna prima ca va place? daca da face to face sau pe net? mai direct sau pe ocolite?

3 răspunsuri:
| petro21 a răspuns:

Sa fie directa!

| sergiutaker a răspuns:

Sa fie directa.

| Funkylicious66 a răspuns:

Ti-as recomanda sa citesti " limbajul trupului " sau " limbajul fetei ". te ajuta foarte mult sa iti dai seama daca acel baiat te simpatizeaza. Daca el este o fire timida atunci tu ar trebui sa faci primul pas si sa ii zici ce simti. ar fi frumos face to face ...mai direct da nici chiar prima data cand il vezi zici " Ba vezi ca te plac "... =)

Bafta!