| tonyc7 a întrebat:

Barbatii bogati, in general, constientizeaza in sinea lor ca femeile care cedeaza avansurilor lor o fac mai mult din materialism si mai putin din iubire sincera?

2 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Banii aia multi le conferă o confidenta așa de mare încât se cred playboy,nu se gândesc toți că banii lor le recomanda ci nu vrăjeală lor de cocalari hunters!
Sunt și bogați care sunt inteligenți dar sunt foarte multi care sunt inculți și agramați,și maneliști! Când ai bani nu îți mai pasă de nimic, de defecte, vezi doar calități in sinea ta, te vezi chiar omniscient, omnipotent atotștiutor.

| LisaJulie a răspuns:

Posibil, dar trebuie sa recunoastem ca si barbatii vor unele femei doar pentru aspectul fizic si nu pentru ce au ele inauntru deci nu e nici asta bine