| versavia a întrebat:

Bebele meu a inceput sa mearga, si cand vede cate o fetita e in stare sa zboare, are 14 luni. De ce prinde"viteza" cand vede fetita sa orice alt bebe mai mic ca el? Vrea sa-i arate ce baietel mare este si ca merge de manuta cu mami?

Răspuns Câştigător
| zoricuta a răspuns:

In general "copii trag la copii" simt probabil ca sunt la acelasi nivel si se pot descoperi multe lucruri interesante la cel de langa tine. Daca nu are un fratior sau o surioara cu care sa completeze joaca acasa cand vede pe cineva asemanator e normal ca vrea sa "schimbe pareri". Sa creasca mare si voinic.BB meu are 11 luni si fratiorul lui 5 ani. E o bucurie sa-i vezi ce mult se iubesc.

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Bravo.Copiii socializeaza foarte repede.La varsta asta sunt un adevarat spectacol.

| Barajag a răspuns:

Va fi un iubaretbig grin.De acum incolo va trebui sa fi foarte atenta, curiozitatea lui te va face sa-l pierzi din ochi, glumesc bineinteles, dar poate fi si serios totodatahappyBafta si sa creasca mare!

| kaya a răspuns:

Probabil e gagicar de mic big grin sa va traiasca, sa creasca mare si frumos si sa faca asa cu fetele si cand e marehee hee inca o data sa va traiasca si sa fiti fericiti.happy

soothe
| soothe a răspuns:

Legea atractiei!

| eduardd a răspuns:

E normal, e instinctul socializarii happy, bucurati-va si fiti fericiti!

| dannys a răspuns:

Sa va traiasca si sa fie sanatos.

| Brianariri a răspuns:

Vrea sa arate ca e frumos. Vrea sa se joace, imprieteneasca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabli vrea sa se joace cu ceilalti bebelusi si de aceea fuge asahappySa va traiasca si sa fie sanatos:*

| adsfsf a răspuns:

@widowdishes2012 Tare raspunsul laughing