| SlowLikeSnow a întrebat:

Bun as vrea sa stiu si eu cum ar trebui sa fie alimentatia mea dupa ce termin regimul disociat.Ca am citit si eu dar n-am inteles prea bine.ms:*

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai ideea e, dupa cate stiu eu sa faci regim disociat o saptamana, doua si apoi o pauza, in care nu mananci foarte mult si nici foarte amestecat, dar incerci sa mananci mancare gatita, obisnuita.
Dupa un timp revii la regimul disociat pentru alte doua saptamani - si faci asta pana dai jos tot ce ai pus.
vezi si tu mai jos
http://dieta.ele.ro/Slabire/Regimul-disociat-de-la-A-la-Z_--a463.html

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Incepi sa le combini, dar mananci putin si des, sa nu te saturi. Cate 2 alimente, apoi 3 si cand ajungi cat de cat la mancare normala tii regim hipocaloric.
Mult spor!