| anonim_4396 a întrebat:

A intervenit alta problema cu bunica mea...Acum i s-a marit tensiunea de la 10 la 19 si s-a intamplat peste noapte. Ce poate face? Mie imi este frica sa nu moara crying! Va rog! Poate muri?

3 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna seara! noi nu putem sti, din pacate daca bunica ta poate muri, asta cu siguranta o poate spune un doctor care ii analizeaza problema si ii poate da un diagnostic. Parerea mea este ca daca nu ati fost pana acum la medic duceti-va ce mai asteptati? se poate intampla orice spre parere de rau iti spun asta! O seara buna si insanatosire grabnica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot aparea probleme depinde si de virsta si alte boli pe care le are. cel mai bine suni la 112.

| moko a răspuns:

De murit poate, dar nu cred... si la cineva cunoscut mie i se intampla, este destul de in varsta si are probleme cu inima, se numeste tensiune oscilanta si se dau medicamente pentru asa ceva, desigur, daca acum e prima data, du-o la medic sau cheama unul...