| MembruTpu_7670 a întrebat:

Acum o saptamana m-am sarutat cu un baiat, dar ma enerveaza ca va aud pe toata lumea ca e scarbos prima oara si asa.AS vrea si eu niste sfaturi:La voi cum a fost? La mine nu stiu a fost super in orice caz.PArca statea timpul in loc dar a durat doar 2-3 secunde.

PArca pluteam..., m-am simtit ff bine. Vreau si eu pareri.Precizez ca nu a fost frenchlaughing.Sau ala vi se pare scarbos? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Eu, ca băiat am avut primul sărut destul de târziu față de vremurile cotidiene.
După câteva săptămâni în care eram cu prietena mea, și nu ne sărutasem, în frigul lunii februarie, pe o bancă dintr-un parc abandonat, s-a întâmplat.
Nu a fost premediat, inițial am dat să ne pupăm pe buze.
A fost uimitor de plăcut, în ciuda lucrurilor care se spun despre primul sărut. Pentru mine, a fost ceva foarte frumos, și n-am să uit niciodată noaptea aceea.
Pa-pa.

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mă, n-a fost chiar naşpa, dar nici cel mai bun. Dacă n-aveam alcool să mă scape de inhibiţii, n-aş fi făcut-o.
N-a fost cine ştie ce. Prea se exagerează după părerea mea. E un sărut ca oricare altul pe care-l primeşti mai târziu.

| XatomisX a răspuns:

La mie a fost ciudat cand am dus-o acasa am intrebat-o pot sa te sarut pee... si n-am mai apucat sa zic ca ea deja m-a sarutat iar eu am rams cu gandu la ea toata noaptea a fost foarte frumos :X

| razvascump a răspuns:

Mie primul meu sarut happy nu m-am simtit asa bine ca nu tineam la fata aceea happy da primul meu sarut cu prietena mea de sunt si acum cu ea il tin minte si acum si il voi tine toata viata happy eram pe iarba ne uitam la stele si era luna plina :X:X:X ceru era plin de stele plus ca erau si cazatoare (Cea mai frumoasa seara) si atuncea am sarutat-o prima foarawinking a fost sarut frantuzesc si nu a fost deloc scarboshappylove struck parca viata mea sa limitat la momentu ala e ceva pe care nu il uiti atat de usor happy:X

Deci la mine unu a fost cel mai frumos sarut din viata mea happy:X

Funda?

| Lenesu a răspuns:

Primul meu sarut a fost unic, am uitat de griji, era ca un drog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt singura care a avut un prim sarut jalnic? A fost atat de grabit! Am vrut sa fac asta, pentru ca ma simteam jenibil fata de prietenele mele care ma tot impingeau sa fac asta.Da, am fost proasta cardului...pentru vreo 2 saptamani.(eram la munte)
Si era tipul asta cu o atitudine destul de misto.Eu eram respingatoare,cand ne-a facut cunostinta o prietena nu am vrut sa dau mana cu el,pentru ca era murdar. Dupa,cand a vazut fata mea scarbita,si-a tras maneca peste palma intinsa.Mi s-a parut dragut, am zambit si i-am oferit mana. Dupa o saptamana sau asa, a venit momentul...oribil.Eram pe scarisi a venit spre mine.M-am foarte speriat, dar nu am avut cum sa dau inapoi...asa ca am tacut si am tinut gura deschisa.Ma simteam ca la doctor cand iti baga batul ala de inghetata in gat, imi venea sa vomit.Am stat cu gura deschisa fara sa fac nimic pana a terminat. De parca fata lui de idiot satisfacut nu ar fi fost de-ajuns,mai trebuia sa spuna si pe cel mai stupid ton "Ce frumos a fost!" Am simtit ca ma pufnea un plans, o dezamagire, si o tristete atat de mare incat am rupt-o la fuga si am plans toata seara.

| Zeppelyn a răspuns:

Pai eu nu am mai sarutat dar nu mi se pare scarbos...asa gandesc copii mici

| MegaAaNnYy a răspuns:

La mine a fost minunat.prietenul meu ma intreba daca poata sa ma sarute.culmea eram in tokul usii.l-am aruncat in pat.si asta a fost primul mau sarut.si mie mi-a placut:X...si pe deasupra.uh nu trebuie sa asculti ce zice lumea daca tie iti plece de acel baiat, nu asculta gurile rele.ca n-are rost sa strisi relatia cu baiatul de care iti place...pentru. niste persoane neimportante

| ady080510 a răspuns:

Este ceva frumos sa te saruti pentru prima oara si nu e nicidecum scarbos.