| albertoleos99 a întrebat:

acum o zi m-am certat cu o prietena foarte buna, i-am facut o farsa pe mess si ea s-a suparat rau de tot.Eu i-am explicat ca a fost doar o gluma dar ea nu a inteles...
Cum as putea sa o conving sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| TrupFaraSuflet a răspuns:

Nu stiu ce fel de gluma a fost,dar cereti scuze pentru ce ai facut.Daca iti e prietena,te va ierta... daca o sa te ierte, nu ar trebui sa ii mai faci farse, daca ei nu ii plac. Spune-i ca a fost doar o gluma si nu te-ai gandit ca o sa se supere pentru atata.Omul face greseli! Nu cred ca ea nu a gresit niciodata. Daca a gresit in fata ta,si tu ai iertat-o, o sa isi aduca aminte, si o sa te ierte si ea pentru ca o sa isi dea seama ca si tu ai iertat-o pe ea la randul tau.

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cere-i iertare! Daca nu stie sa ierte nu este bine sa fii prietena cu ea Omul greseste Conteaza ca el sa-si ceara iertare Lasa timpul sa-si spuna cuvantul

| aNOnim876887686786 a răspuns:

...Buna! Nu cred ca iti este prietena daca s`a suparat din nimic.mrg ...las`o ca tot ea va veni la tine happy Daca tu tot iti ceri scuze pentru nimicuri se va invata asa.winking
Bafta!

| house07 a răspuns:

Ii oferi un favor sexual.

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca nu ai stiut ca se va supara si ca a fost doar o gluma si ar mai trebui sa ii scrii o poezie cum ar fi asta : Un trandafir cat de frumos
Dar tot isi schimba floarea
Dar un prieten credincios
Ramane toata viata. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Mai asteapta pana se potoleste.
2.Zii sa nu mai fie asa de suparacioasa, ca nu e la moda.winkingrolling on the floor. 3.Incearca sa te amuzi pe seama asta si ea isi va da seama ca ea e singura care nu gusta farselelaughing.
4. Daca nu isi revine, las`o asa. Nu iti e prietena.