| lvi7 a întrebat:

Buna! Acum vreo 2 luni la o intalnire la iarba verde am vorbit amical cu un baiat dar nu am facut cunostinta. Dupa 2 luni a facut rost de nr meu de telefon si mi-a trimis pe wattsap un mesaj cu o locatie a unui loc despre care am vorbit.Nu s-a prezentat nici de data asta.Eu nu am raspuns la mesaj.Ce poate fi in mintea lui si la ce se gandeste cand n-am raspuns?

Răspuns Câştigător
| adam7 a răspuns:

Posibil să scrie, depinde cum interpretează.
Se poate enerva sau frustra ca nu i-ai răspuns, ceea ce nu e ok din partea lui, dar suntem oameni, mai greșim și noi...
Se poate ambiționa mai tare și să înceapă să te dorească pentru ca il ignori..asta nu înseamnă ca are intenții serioase.acelea le observi în timp, doar ești fată și știi cum să,, agiți,, un băiat oferindu-i puțin spre deloc ca să vezi dacă chiar chiar luptă pentru tine sau vrea o distracție și atât.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, doar te incearca sa vada daca esti prostuta sa-i cazi in plasa.

| gabicoo a răspuns:

Dacă nu ai răspuns la mesaj - nu este evident de ce nu a venit?
Dar în mintea ta ce o fi oare?

| 1onur a răspuns:

Păi eu nu va cunosc pe nici unul din voi doi de unde să știu eu de ce nu v-ați văzut voi doi? Mi-ați dat mie mesaj de întâlnire? Și să m-ai și știu la ce se află ÎN MINTEA LUI DESPRE TINE când tu nu i-ai RĂSPUNS LUI pe bune?

Dece nu-l întrebi pe el dacă tot ai avut intenți serioase cu el Sâte vezi? Cum a-și putea afla eu ce faceți voi doi când eu nu v-am văzut în viața mea nici nu știu cine sunteți și nici măcar naveți o problemă decât nu v-ați văzut v-ați dat întâlnire nu v-ați văzut și acum va evitați unul pe celălalt și eu trebui sa aflu de ce voi doi stați supărați? Și nu va vă vorbiți câți Ani aveți amândoi?

| 1onur a răspuns:

Iarba este de vina trebuia să-mi dau seama numai pe droguri.

| aizen0567 a răspuns:

Întrebarea e ciudată iar contextul nu e clar, dacă chiar te interesează să afli ceva explică tot, dar la fel cum și ceilalți au zis el ți a trimis un mesaj cu o locație tu nu ai răspuns și te miri de ce nu a apărut nu ați stabilit nimic o data o ora etc etc și te aștepți sa ți citească gândurile "Off Doamne el e Romeo al meu gândim și simțim la fel... dacă ma iubește va veni" e chiar ridicol, daca vrei ceva actioneaza și nu o mai da in stâmbă, dar din curiozitate câți ani ai?

| adam7 a răspuns:

Oricât de timid ar fi, se mișcă prea greu și slab în comunicare. Un mesaj se trimitea în maxim câteva zile, poate doar dacă nu a reușea să facă rost de nr tău atunci.
Și în acest caz s-ar fi prezentat cumva:,, Bună, sunt X dacă mă mai ții minte, scuze însă abia acum am reușit să fac rost de nr tău și îți trimit locația dorită împreună cu urarea să ai o zi superbă așa ca tine,,
După mine ai procedat corect. Dacă îl băgai în seamă când el nu a făcut un minim efort, păreai prea accesibilă, o spun eu ca băiat,

| lvi7 explică (pentru adam7):

Multumesc pentru raspuns.Asa zic si eu ca era normal sa se prezinte nu sa ghicesc eu cine este.Sunt curioasa daca va mai scrie ceva.

| adam7 a răspuns (pentru lvi7):

Posibil să scrie, depinde cum interpretează.
Se poate enerva sau frustra ca nu i-ai răspuns, ceea ce nu e ok din partea lui, dar suntem oameni, mai greșim și noi...
Se poate ambiționa mai tare și să înceapă să te dorească pentru ca il ignori..asta nu înseamnă ca are intenții serioase.acelea le observi în timp, doar ești fată și știi cum să,, agiți,, un băiat oferindu-i puțin spre deloc ca să vezi dacă chiar chiar luptă pentru tine sau vrea o distracție și atât.