| Ella21052003 a întrebat:

Ai mei au in plan sa plece intr-o scurta vacanta! Vreau si eu sa merg cu ei dar nu ma lasa. Vreau metode ca sa ii conving. Merg cu niste prieteni si as avea loc in masina. Am luat note mari la teza ( 9 la mate-9, 4 la romana si imi iese media 9, 94).
Funda.

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Poate parinti tai vor sa fie doar ei doi in acea vacanta. cine stie poate vor sa isi petreaca un timp singurei. Sa isi aduca aminte de tinereata lor, luna de miere. Dar ii poti convinge sa te lase in alta parte sa mergi in vacanta cine stie poate vor accepta asa.