| anonim_4396 a întrebat:

Buna ajutati-ma pls crying((... vine ziua de nastere a prietenului meu si nu mai stiu ce sa ii cumpar straight face... ( suntem de 3 ani impreuna ) nu stiu ce ar mai putea sa il surprinda sad

3 răspunsuri:
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa-l surprinda ai putea sa-i faci tu ceva de mana, lucrul facut cu mana valoreaza cel mai mult big grin sau daca e sa-i cumperi ceva depinde de ce-i place lui big grin happy sper ca te-am ajutat

| Sakura25 a răspuns:

Pe langa vin si lenjerie sexy adauga un dans senzual, apoi un streaptease mai departe iti dai seama...sau poate are vreun fetis sexual...afla-l.nimic nu si-ar dori mai mult un barbat decat o iubita care sa ii indeplineasca asemenea dorinte ascunse happy

| yone20 a răspuns:

Daca vrei o idee mai indrazneata...ai putea sa-l surprinzi oferindu-i o seara doar pentru voi doibatting eyelashes imbraca o lenjerie intima sexy, cumpara un vin bun si cu siguranta o sa aprecieze surpriza tawinking