| cosmin_3440 a întrebat:

Buna am 11 ani si sunt in clasa a 5 a si vreuau sa impresionez o fata din clasa a 5 a si nu stiu cum sa fac?

20 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa-ti scoti degetul din gura de cite ori treci pe linga ea.Sigur va observa ca s-a schimbat ceva la tine.

| Kitty20 a răspuns:

Incerca sa fi glumet si sa inveti si putin bine... poti chiar sa te dai la alta fata ca s-o faci geloasa,poti sa umbli do rcu bieti draguti nu cu enervanti, incerca sa zambesti mereu chiar si la el, poate sa te pricepi si la fotbal dar sa nu faci foarte mult pe smecheru ca ast uneori ne enerveazahappy Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| sylarz a răspuns:

Cumperi niste iarba :X si o fumati impreuna happy apoi sigur iti va canta la cimpoi ea big grin funda my friend laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iti vezi tu de temele de la scoala si sa ai rabdare sa mai cresti?

| Jorah a răspuns:

Dragostea din generala nu tine mult.
Bucurate de copilarie!

| Luannah a răspuns:

Iti faci o gaura in buzunar,i-ti bagi "putulica" acolo, si ii spui: draga, ia vezi ce-am in buzunar?winkingAsa a facut un baiat cu minerolling on the floorAm fost foarte impresionata.

| wishmaster a răspuns (pentru Luannah):

rolling on the floor) intr-adevar impresionant! rolling on the floor

| romario97 a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea, scoateo in oras la restaurant, iai un buchet de flori.

| taur77 a răspuns:

Spune-i ca ai multi bani!

| Kronix a răspuns:

Încearcă cloroform, cu ăla o s-o dai pe spate.

| conan20 a răspuns:

Pai depinde in ce fel vrei s-o impresionezi ...arata-i k iti pasa de ea arata-i k esti barbat adev. spune-i ca iti place de ea.

| FirstTime a răspuns:

Aha ai 11 ani a laughing Imi plac raspunsurile voastre laughing Cantai la cimpoi o sa cada pe spate.

| vzsorin a răspuns:

Deci.
Daca vrei sa o impresionezi.
Te duci la ea, ii dai doua palme, Si sa vezi u ce o sa te iubeasca
Ai incredere!

| oanaonutza11 a răspuns:

1. nu ii spune ca o placi inca.
2.nu o prea baga in seama
3. imprietenestete cu prietenele ei
4.nu ii arata semne ca o placi
5. mult succes. si eu sunt in clasa a 5 a si stiu ca at cand un baiat mi-a spus ca ma place am facut orice sa il enervez

| Messy_Ionut_1974 a răspuns:

Mai intai te duci la ea si vorbesti despre ea egzemplu ce frumoasa e ori gasesti lucruri in comun mia mea mers bine