| Alisa5644 a întrebat:

Bună am 16 ani în dimineaţa asta m-am trezit mai devreme pentru ca mau trezit parinţi mei am ţipat la ei ca nu vreau sa mă trezesc pentru că mie somn m-am culcat târziu m-am culcat la ora 1 noaptea parinţi mei nu mau certat pentru ca de obicei ei nu ma cearta dar bunica mea a fost la noi şi m-a certat ca am ţipat.Vi se pare normal să se bage ea şi sa nu ma lase să dorm? Ce sa fac în situatia asta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai culca tarziu. simplu

| andreierdna91 a răspuns:

Nu este normal ca bunica sa se bage sa te certe dar este normal ca parintii tai sa o faca.
Inteleg ca e neplacut sa fii trezita dar nu e motiv sa tipi la ei.
La cat te-au trezit?