| DIANADIANA076 a întrebat:

Buna am 16 ani locuiesc cu părinți mei și cu fratele meu mai mic el are 13 ani fratele meu e foarte atașat de mine și mereu vrea să stea mereu cu mine și în parc vrea sa meargă cu mine și mie îmi place să petrec timp cu el doar că eu și cu el avem o verișoara e fetița mătuși mele are 4 ani când cea mica vrea cu mine el îi zice ca sunt sora lui îmi place să petrec timp cu el însă e un pic cam gelos când stau alți copiii cu mine chiar dacă el are 13 ani.Ce pot face în situația asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa le vorbesti si sa te joci cu amandoi.

| gabicoo a răspuns:

Îi faci rost de gagică.

| 1onur a răspuns (pentru gabicoo):

La vârsta aia gagicălaughing

| 1onur a răspuns:

Sănt copii, ai grijă să nu se bată între ei ca pinguinihappylaughing)