| Beatrice567 a întrebat:

Bună am 16 ani și aș vrea să vă zic că mama e foarte atașată de mine ea când ma născut pe mine era însărcinată cu gemeni și pe sora mea germana a nascuto moartă. Credeți că de asta mama e atașată de mine? Ce pot face? Ea mereu îmi zice ca se comporta așa cu mine pentru ca sunt fată

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred ca e neapărat din cauză că sora ta a murit la naștere, pur si simplu te iubește că ești fata ei, singurul ei copil, de aia e așa atașată de tine.

| Cipi1212 a răspuns:

E normal. Fata este parte componentă a feminității unei mame.