| anonim_4396 a întrebat:

am 17 ani si sunt virgina.Acum o saptamana m-am,, jucat,, cu prietenul meu.Ne-am masturbat reciproc iar dupa ce a ejaculat am mers si ne-am spalat pe urma am mai continuat.Intrebarea mea este:Oare pot fi insarcinata din cauza acelui lichid transparent in care exista spermatozoizi? El a introdus putin degetul si poate avea pe deget. Eram in a6a zi a ciclului menstrual si in acea luna era regulat adica 28 de zile.Credeti ca s-ar putea sa am eu acest ghinion? Sunt foarte stresata.M-au durut ovarele din a2a zi si ma ustura la urinare si am fost la medic unde am aflat ca am infectie si sunt foarte balonata si am arsuri iar uneori imi este rau. Ajutati`ma va tog cu un sfat ceva.mi-am luat test de sarcina pe care l-am facut dupa 10 zile si a iesit negativ.Credeti ca e posibil sa fiu insarcinata. Cel mai detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca esti insarcinata. Insa aveti si voi grija ce faceti. Ca posibilitati exista, ca doar "aia mici" pot da din coada sa ajunga la destinatie.
Multe din simptome ti le induci tu psihologic, pentru ca te simti "insarcinata". Infectie urinara evident ca ai, pentru ca cine stie - nu v-ati spalat pe maini inainte sa va jucati si pentru ca v-ati masturbat sigur ti-au intrat bacterii pe canalul urinar.

4 răspunsuri:
| Chio9 a răspuns:

Hey virginia calmeaza-te n-ai cum sa fi gravida daca esti virgina.

Ai o infectie doar atat. Du-te la doctor sa-ti dea tratament.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ţi-am dat un răspuns complet, la cealaltă întrebare... ( postată în categoria : "Dragoste si Sex" )!

| alinussa a răspuns:

Buna! Nu ai cum sa fii insarcinata doar din atata! daca ramanea acel lichid in tine ramaneai.

| danutza88 a răspuns:

Sa stii ca inainte eram si eu asa stresata ca tine si imi faceam in cap foarte multe idei ca sunt gravida si etc,si toate aceste simtome sunt pe plan psihic,tu singura ti le faci, incearca sa te linistesti, si sa te relaxezi, daca ti-a venit normal si ai facut si test de sarcina inseamna ca nu ai nimic, nu te mai ingrijora, data viitoare aveti si voi grija