| Roxana34556 a întrebat:

Bună, am 23 de ani iar soţul meu are 29, mulţi ne zic ca e diferența prea mare de vârsta între noi, voi ce parere aveţi?

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

De ce ti-ar pasa de ce crede lumea? E viata voastra. Puteau sa fie si 26, tot problema voastra ramanea

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca voi va iubiti ce mai conteaza varsta sau ce spun unii si altii?

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, asta fiind strict problema voastra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca voi sunteti casatoriti deja ce mai conteaza parerea lumii?

| mihai69 a răspuns:

De ce contează ce spune lumea?!?

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e adevarat, mai ales in vremurile astea moderne o diferenta de 6 ani e un fleac

| mODIN a răspuns:

Mi se pare foarte okay, sincer.

| StoicAnalysis a răspuns:

E o diferenta ok. Majoritatea sunt superficiali oricum, deci nu merita deranjul.

| ioana748 a răspuns:

Este chiar foarte bine.

| Lupică27 a răspuns:

Doar bocancul si pamantul astupa gura lumii!
Ignorati oamenii care fac astfel de afirmatii, sunt oameni toxici, izolatii si nu-i mai bagati in seama niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio părere.

| Madaxo97 a răspuns:

În niciun caz nu e diferența mare. E o diferență decentă. Aia care au mai bine de 10-15 ani diferența ce să mai zică? 6 ani e o diferență perfectă.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu este o diferență mare.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Da, e cam mare. Casatorita la 23? laughing De cat timp? S-a grabit sa puna mana pe tine.