| Malina67 a întrebat:

Buna am 24 de ani sotul meu ma batea şi acum stau la parinţi mei el a venit dupa mine să îl iert dar nu sunt sigura daca să îl iert sau nu.Voi ce aţi zice să fac în situatia asta? Credeţi ca se schimba?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca mai vrei bataie, iarta-l!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl ierți doar daca mai vrei bătaie.

| mihai69 a răspuns:

Să divorțezi.

| Cipi1212 a răspuns:

Stai cu părinții tăi.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Biserica nu consideră cauză de divorț decât adulterul - ar trebui să încercați să vă rezolvați problemele înainte de a recurge la despărțire.

| Cinic a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care poate sa o faca o femeie este sa stea cu un barbat violent si agresiv.
Cea mai mare prostie pe care poate sa o faca un barbat este sa stea cu o femeie infidela.

| BlackDevil1199566 a răspuns:

Buna! Daca te a atins o data nu v a ezita s-a o mai faca si alta data, parerea mea ar fi s-a cauti pe alt cineva esti tanara ai tot viitorul in fata nu merita s-a stai langa cineva cu frica.