| Grosariu_Adina_1997 a întrebat:

Am avut o relatie acum cateva zile s-a sfarsit din cauza ca eu am iesit cu prietenul lui cel mai bun pana la magazin sa-si ia niste mancare.El m-a vazut si s-a despartit de mine si acum vrea sa ne impacam si nu stiu ce sa fac sa ma impac cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Hey buna.Parerea mea este sa il lasi, pentru ca e clar ca nu are incredere in tine. Daca tii la el, atunci pune mana pe telefon si suna-l. Vorbiti despre asta si cred ca totul se v-a rezolva.BaftahappyAA da, era sa uit. Daca nu intelege, nu face aceeasi greseala ca mine sa cred ca va merge, pentru ca nu o sa fie asa.La urmatoarea cearta iti va reatrage atentia asupra acelei "iesiri".

Răspuns utilizator avertizat
| ShadowGhost a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

.laughingdaca eram pe drumul cel prost nu m-ai luam funda, 1, si 2.acuma te-ai apucat sa comentezi fiecare raspuns? Pentru ca pe mine sincer nu ma intereseaza parerea ta, si sunt sigura ca si ceilalti cred la fel. Daca taceai, filozof ramaneaiwinking

Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai cred ca nu ca ai iesit cu prietenul a facut ruptura, ci asta a fost un motiv aiurea sa scape de tine si nu avea cum.Adica intelege ca ti-a dat papucii.

| irina20 a răspuns:

Mai bine nu.
Ce-ar trebui sa faci sa te feresti sa saluti un prieten sau un coleg?

| andrei a răspuns:

Daca e adevarat ce spui si din cauza asta s-a despartit de tine pot rezulta doua lucruri. Ori nu are increde de tine, ori vrea atentie si vrea sa te milogesti de el si sa fie un pic superior.

| anabelisa a răspuns:

Din punctul meu de vedere, dupa cele spuse de tine constat ca fostul tau iubit este doar un copil imatur, care nu stie sa aprecieze persoana de langa el.Nu pot sa-mi dau seama ce varsta aveti, dar pot sa afirm ca este mai bine sa-ti vezi de viata ta si el de-a lui, pentru ca daca ii mai acorzi o sansa, categoric nu se va schimba nimic.
Este un om nestatornic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu nu vezi cum pui problema? impaca-te cu prietenul lui ca doar asta ai urmarit mereu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aba belisa? da adina e statornica cand sare ca albinuta din floare in floare? ca e prietena cu prietenul lui inteleg.dar a cui iubita este? a tuturor prietenilor lui? ce usor e; stiti am iesit cu prietenul lui, da el e de vina.ca nu era acolo si era ala.

Răspuns utilizator avertizat
| VasilescuConstantin a răspuns:

Ce incult!

Răspuns utilizator avertizat
| Kriistinutzza a răspuns:

Da, asta e parerea mea.