| Eliza5678 a întrebat:

Bună, am mai zis ca am 16 ani și ca ai mei sunt divorțați și nu ma înțeleg deloc cu tata. De fapt nu îl suport, am zis motivul într-o întrebare anterioara, problema e ca el mă cauta și vrea sa vorbească cu mine când vine sa ma vadă, dar eu nul bag în seama și nu vorbesc cu el. Eu am rămas la mama după divorț nu știu ce sa fac.Nu îmi place ca tata să vină să mă vadă dacă eu nu sunt de acord, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Dacă te caută tatăl tău înseamnă că te iubește.

| Giulia911 a răspuns:

Sa-l îmbrățișezi și sa-i spui ca-l iubești, ca să nu îi rupi inima în doua. Spune mersi ca te iubește, nimeni niciodată nu o va face mai mult decât prinții tai, crede-ma pe cuvânt!