| DoarEu1999 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutor!
Cum sa ma despart de iubitul meu?
Nu am motiv doar unul cu care nu vreau sa-l ranesc : A devenit cam enervant.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| maddymaddy a răspuns:

Pai incetul cu incetul poti sa nu il mai bagi in seama, adica sa fii mai distanta cu el. Asa am facut si eu si incetul cu incetul si-a dat seama de intentia mea.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca e prea stresant si daca nu isi schimba actitudinea il lasi. Daca face urat il lasi in momentul respectiv.

| ywar a răspuns:

Pai daca citesc eu bine cu acel 1999 se prea poate sa ai 13-14 ani. Tu la 13-14 ani poti vorbi de iubit? Sigur ca la varsta asta ii schimbi ca pe ciorapi ca sa nu spun chiloti!

| andrei1237 a răspuns:

Spune-i in fata.Te va intelege.

| EleSimoo a răspuns:

Enervant? In ce sens?
Stii, e posibil sa exagerezi...

| Lily8 a răspuns:

Nu il mai baga in seama.Asta dupa ce ii spui ca nu mai puteti continua sa aveti o relatie.
Spune-i ca tu vrei o pauza.

| CrissVlad13 a răspuns:

Pai poti sa-l faci tu sa se desparta de tine si asa nu-l ranesti.