| BulDog555 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Plec la o zi de nastere la un unchi de al meu, face 50 de ani. Ce sfat imi dati, nu stiu ce cadou sai cumpar?... mai multe idei, dar nici foarte scump. Mediu. Va multumesc...

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

GENIAL! "Mediu" poate ca pentru tine inseamna 50 RON, pentru mine 500 si pentru altul 5000. Da o suma, da niste indicii despre om, sa ne facem si noi o idee - pescuieste, vineaza, ii place sa colectioneze soldatei de plumbi, fumeaza trabuc, ii place sa bea Ballantine's... etc.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

O cravata domnule

| BlueViP a răspuns:

Un ceas, un album, o cravata, un cos cu fructe, un caiet de desene facut de tine.

| Lumeaîn3D a răspuns:

Bună!
După cîte ştiu, bătrînilor le plac mult ceasurile. O pereche de ochelari este la fel o idee bună. La fel de bună este şi o ramă de pus poze.happy Multor bătrîni le place să citească, poţi sa-i cumperi un roman interesantwinking

| DarknessGirl a răspuns:

Ai putea sa ii da-i ceva vechi din familie ex. fotog. vechi.

| xNightx7 a răspuns:

Eu cred ca un CEAS este cel mai potrivit cadou.