| Georgi1922 a întrebat:

Bună! Am nevoie de puțin ajutor. Acum câteva zile am cunoscut un băiat într-un proiect și chiar mi-a plăcut de el. Am interacționat puțin și aș vrea să-i dau de înțeles că îl plac, dar nu prea știu cum... Ceva sfaturi, dau fundă.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti baiat sau fata?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Direct.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă din comportamentul tău față de el și din ceea ce vorbești cu el, nu se prinde singur că îl placi, poate nu merită efortul. laughing
Ai încredere în el, poate e inteligent și nu e nevoie să-i servești nimic "pe tavă".

| aditimus a răspuns:

Spune-i direct fara ocolite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum ai formulat, cred ca ai sub 18. La aceasta varsta cred ca se zice altfel, hm...e greu sa iti zic pentru ca pana la 22 de ani m-am considerat exclusiv homosexual. Cred ca poti sa incerci sa vorbesti mai mult cu el, sa fii foarte draguta cu el, sa ii zambesti etc.

| VMarceline a răspuns:

Încearcă să vorbești mai mult cu el să vedeți ce aveți în comun. O sa și dea el seama de ce ești așa de interesata sa știi lucrurile astea.