| Alex_Denny_2000 a întrebat:

Buna am nevoie si eu de un sfat
Imi place de doi baieti si nu stiu pe care sa il aleg pentru ca amundoi pentru mine sunt minunati
Alex >- Cu acest baiat am mai fost si pot sa zic din experienta cu el ca ma iubeste foarte mult, a renuntat la toti/toate pentru mine si cand este cu baieti le arata la toti ca ma iubeste, este alaturi de mine dar toata treaba este de cand a aparut un baiat adica tot un fost de care am fost indragostita innebuneste nu mai pot sa mai tin la Alex si il mai iubesc doar putin si mai este si faza ca nu este asa frumos si mai este si mic de inaltime are mai mult ca mine cu 3 centri metri adica are 1, 65 si nu se imbraca nici frumos
Cristian >- este celalalt baiat este super frumos dar are el un defect nu prea ma baga in seama cand este cu alti prin jur dar in rest cand suntem numai noi doi este un baiat de nota 10 e inalt are 1, 80 eu chiar il iubesc si el ma iubeste din spusele lui dar problema este ca nu mi-a dovedeste decat atunci cand suntem singuri si pe acest baiat pot sa il vad mereu cam in fiecare zii vine sa ma vada...
ajutati-ma ca nu stiu pe cine sa aleg ori pe Alex ori pe Cristi. Va pup! Multumesc

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu il iubesti pe niciunul dintre ei, de asta mi-am dat seama din prima propozitie asa ca nu m-am mai obosit prea mult cu restul.

| Doub a răspuns:

Faci asta:" Tom si Jerry cheama pompierii FOC FOC FOC! iesi afara tu din joc." si cine ramane ala e alesul inimii tale. ^_^

| SkyPilot a răspuns:

De fapt tu nu il iubesti pe nici unul. Daca il iubeai pe unul din ei, nu ai fi intrebat aici, ai fi stiut raspunsul.
Lasa-i pe amandoi si cauta-l pe al treilea!

| AliGab a răspuns:

Vorba aceea: cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunul. Mira-m-as daca vei ramane cu vreunul din cei 2

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Treci peste vorbe. ia in calcul numai dovezile. faptele.

| Morenna10 a răspuns:

Daca lui cristi ii e jena cu tine nu mi se pare ca ar trebui sa te vezi cu el. daca chiar te iubea nu ii era jena, indiferent de cum esti tu.si daca nu ti la Alex ai putea totusi sa ii spui sau sa incerc o relatie cu el si poate ti se vor schimba sentimentele

| az123 a răspuns:

Crezi ca vei fi bine cu cineva dintre ei sau mai bine ii vei face pe cineva fericiti daca in realitate tu nu iubesti nici pe unul?

http://www.jw.org/......re-cu-cap/