| Danyel14 a întrebat:

Buna,am o intrebare. acum 3 luni am facut dragoste neprotejat cu prietena mea. in aceste 3 luni a tot ajut dureri de cap si stomac si ameteli dar totusi ciclul i-a venit la timp in aceste luni si a durat normal. singurul motiv care imi da de gandit sunt starile de rau destul de dese. credeti ca e posibil sa fie ceva?

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, din moment ce i-a venit menstruatia clar nu are cum sa fie insarcinata, dar pentru a se linisti cumparati un test de sarcina

| Danyel14 explică (pentru raisa1993maria):

Nu inteleg ce e cu acele stari de rau(dureri de cap, dureri la capul pieptului si ameteli) fara stari de greata. astea ma pun pe ganduri...ar putea fi oare si din alte cauze. treaba e ca le are mai demult...cam o luna, doua.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Insarcinata nu e daca i a venit ciclu normal

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai si la doctor a fost, test a facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai făcut neprotejat, te-ai expus la riscuri. Toți vreți numai confort și plăcere fără să vă gândiți la parteneră și fără să vă informați prea mult.
Ține minte că există și sângerări care imită menstruația, depinde cât țin, dar dacă sigur e menstruația, atunci nu e însărcinată. Să facă un test de sarcină cu urina de dimineață. Stările alea or fi de la stres. Uite ce se întâmplă dacă nu vă protejați, stați cu frica-n gât!

| DiidiiDuuda a răspuns:

Buna! nu trebuie sa fii chiar asa de ingrijorat. daca i-a venit menstruatia este foarte ok. si - legat de dureri. poate ca are vreo boala ceva. sau poate ca in primele zile ii este rau de la menstruatie happy sunt pastile d' asa ceva big grin, nu trebuie sa te ingrijorezi :*

| Alinutza838 a răspuns:

Buna,cred ca este insarcinata.Nu sunt sigura.Cel mai bun lucru ar fi sa mergeti cu ea la un eco