| emilia21 a întrebat:

Buna am o intrebare, vreau sa fiu cu un baiat si desi e mai mare decat mine, nu ma intereseaza, a lucrat intr-un loc"secret"cum zice el, cand imi zice ca ne intalnim, nu poate, si zice ca are nevoie de banii! eu nu inteleg nimic, am impresia ca il intereseaza mai mult banii decat eu! nu stiu ce sa fac, sa-l astept pana vine sa ma vada, sau nu are rost! el imi zice ca vrea sa ma vada, dar in ziua cand trebuie sa ne vedem ma suna si zice ca nu poate ca ramane la lucru toata noaptea, voi ce credeti din toata povestea asta?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Unde lucreaza e mai putin important. Conteaza insa ca tine acest lucru ascuns de tine. Intr-o relatie, lucruri atat de importante ar fi bine sa fie puse pe masa. Altfel, tie iti creste anxietatea, neincrederea in el si relatia se duce. Cand tii la o persoana, simti nevoia sa ii impartasesti lucruri importante din viata ta, sa fii langa ea, cred eu. Daca el iti ascunde jobul sau si evita sa te vada, tie ce iti spune asta?

4 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Eu zic sa-l uiti si sa-ti vezi de viata ta. Toata treaba asta e doar o amagire pentru tine. Viata merge inainte si vei gasi pe cineva care te va respecta, te va iubi cu adevarat si va astepta momentul in care va veti intalni cu nerabdare, iti va spune unde lucreaza, nu va avea un servici secret si nu-ti va spune mereu ca are nevoie de bani. Iti va spune ca are nevoie de tine si ca te iubeste. Bafta Emi.

| jani a răspuns:

Eu cred ca ......este insurat sau.....foarte mincinos!

| yoanna73 a răspuns:

E neclar. daca te iubea nu-l impiedica nimic.cauta altu.

| emilia21 explică:

Ms ioana, asa cred si eu, nu l-am obligat sa ne vedem in fiecare saptamana, dar simt ca ceva il retine acolo, si de aia nu vine! baga banii la mijloc, ca intotdeauna!