| George1990 a întrebat:

Buna!

Am o mare nelamurire:

Am o prietena foarte buna,care se pare ca mi-a intrat la suflet si o vad mai mult ca o amica acum.

La inceput eu am avut impresia ca ea ma place,imi zambea tot timpul,ma tachina,imi scria mesaje chestii.

Ideea e oare ea ma place? Dupa coportamentul el asa pare, de curand am stat la ea peste noapte cu mai multi prieteni, steam in pat si o mangaiam si nu zicea nimic,ma mangaia si ea pe fata, si pe par.

Oare ma place? Ce sa fac sa-i zic ca o plac?

Faza e ca ea vorbeste cu ceva tip, da nu cred ca-s impreuna

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu te dai la ea acum, mai tarziu te dai degeaba pentru ca, nu sta dupa tine. Succes!

| Sănduțța a răspuns:

Indiferent daca te place sau nu, unei fete ii este placut sa afle ca un baiat o iubeste, indiferent cine reprezinta el pentru aceasta. Dat fiind ca sunteti prieteni buni, presupun ca si ea simte ceva pentru tine. Eu zic sa faci ceva special pentru ea, dar inainte ar trebui sa rogi vreun prieten, poate sa discute cu ea ca sa nu faci lucrurile in zadar. Insa, daca chiar crezi asta, ai putea sa ii spui ca o iubesti prin felul tau special si unic (nu stiu sigur, deja cred ca te descurci de aici). Pupici happy

| RAY a răspuns:

Daca nu cumva esti in freindzone fi indiferent cu ea o perioada daca te conteaza e ok,daca nu doar s-a folosit de tine ca o sora,prietena, fetelor le place sa aiba prietene multe, ele nu se gandesc ca tu intri in erectie cand pui mana pe ea, ea te vede ca pe un fratior, mai ales ca vorbeste cu un tip

| Cristinaaa57 a răspuns:

Te place. spune-i ce simti pentru ea si intreab-o daca si ea simte la fel

| DrMundo a răspuns:

De ce ai vrea o fata care vorbeste cu mai multi tipi? ( poate gresesc dar cum ai formulat tu pare dubios). eu zic ca nu merita. daca era "moarta" dupa tine. nu avea nevoie sa vorbeasca si cu alti tipi