| Izabella97777 a întrebat:

BUNA! Am o mare problema.Maine de dimineata mergem in colindete prin sat si o sa fie si fostul meu prieten. ce sa fac? vreau sa ma observe, nu stiu exact daca mai simte ceva pentru mine, dar mie tot imi mai place putin de el.
P. S. o sa fie acolo si actualul baiat de care imi place(el nu stie)ce sa fac? tin la amandoi la felsadsad

Răspuns Câştigător
| NOinformation a răspuns:

Pff. aici e mai complicat.Ei bine ar trebui sa te inclini spre unul.Preferabil ar trebui sa incerci sa uiti de fostul tau preieten. viata emrge mia departe cu noi lucruri :* Ei bine ar trebui sa faci ceva sa il faci gelos pe fostul prieten. maine pentru actualul baiat pe care il placi sa te imbraci cat de frumos poti... sa te machiezi frumos sa iti faci parul si acum seara sa citesti si tu cateva glume, bancuri sa le zici maine.sa te afli in centrul atentiei :* Baftaa
Aaa si nu ar fi o idee rea daca ai pune pe cineva sa intrebe ce simte pentru tinebig grin

3 răspunsuri:
| NOinformation a răspuns:

Pff. aici e mai complicat.Ei bine ar trebui sa te inclini spre unul.Preferabil ar trebui sa incerci sa uiti de fostul tau preieten. viata emrge mia departe cu noi lucruri :* Ei bine ar trebui sa faci ceva sa il faci gelos pe fostul prieten. maine pentru actualul baiat pe care il placi sa te imbraci cat de frumos poti... sa te machiezi frumos sa iti faci parul si acum seara sa citesti si tu cateva glume, bancuri sa le zici maine.sa te afli in centrul atentiei :* Baftaa
Aaa si nu ar fi o idee rea daca i pune pe cineva sa intrebe ce simte pentru tinebig grin

| GeoXoXo a răspuns:

Poi hotaraste-te la cine tii mai mult.sau cu cine vrei sa fiiwinkingSi ca sa te evidentiei in fata unuia dintre ei afla ce plac la o fata si transforma-te in fata visurilor luiwinking

| MariiGii a răspuns:

Incearca sa fii mwewu in locul in care este el. sau sa trecii de multe orii prin fata lui. FFundaa?batting eyelashes