| Suzi19 a întrebat:

am o prietena care are 15 ani iar iubitul ei are 20 de ani. Si sunt impreun de 2 luni si acest baiat vrea mereu sa ii bage mana in p***a si ei ii este frica dar nu poate sa ii spuna. Ce poate face?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu poate sa ii spuna sau ii place si te-a mintit pe tine care din ele? happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pedofilie curata

| Fatamuntilor a răspuns:

Sfatueste-ti prietena sa se departeze cat mai urgent de acel individ. Eventual sa-si anunte parintii.

| wolder a răspuns:

Sa il refuze
orice obligatie se numeste viol sau abuz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul asta de oameni se numesc profitori si obsedati.
Spune-i prietenei tale sa se indeparteze cat mai repede de barbatul acela, si sa nu mai vorbeasca cu el, pentru ca e clar ce vrea un om matur de 20 de ani de la o pustoaica de 15 ani. Iar dupa, o va lasa. Fii sigura de asta.
Sunt 5 ani intre ei, plus ca ea este prea mica. Iar dupa va regreta, doamne fereste sa pateasca si altceva. Eventual, daca ea nu este in stare, sa iti anunte parintii.

| AndyLavy a răspuns:

De ce nu poate sa ii spuna? o doare gura e muta sau ce? sau proasta? cred ca ultima varianta e mai plauzibila. sa il lase balta si sa intrerupa orice legatura cu el daca nu vrea sa ii para rau mai tarziu. dar daca nu afce nimic in privinta asta poate ca si ei ii place..la asta te.ai gandit?

| Blamely a răspuns:

Să se despartă de el.
E o diferenţă de 5 ani între ei şi deja e evident de ce stă cu ea. După ce va primi ceea ce vrea, şi anume să se culce cu prietena ta, o va lăsa cu ochii în soare.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Spune-i sa se desparta de aceea persoana, sunt abia de 2 luni impreuna si ii demonstreaza ca o vrea doar pentru distractie. Daca nu vrea sa cada victima unui disperat de sex, spune-i sa puna punct acestei relatii.

| VerdeLila a răspuns:

Tu ce ai sfatuit-o?
Dupa parerea mea, baiatul este cam insista sa-si atinga scopul. In situatia prezentata, nu este vorba de iubire.
Mai bine s-ar desparti de acest baiat si cu ocazia asta are si un punct in plus ca ea a terminat relatiawinking, iar el 2 in minus (ca e cel parasit si ca nu si-a atins scopul).
Sa fie fata isteata!

| bbu2eugen a răspuns:

SA RENUNTE LA EL ALTFEL corupere minori scrie pe el