| SabinaQueen a întrebat:

Am o problema. Acum cateva saptamani m-am certat cu o fata din cauza ca crede ca mi-e rusine cu ea si i-am spus ca nu e adevarat, ca e o abureala si apoi s-a suparat si a plecat. I-am trimis un mesaj in care am incercat sa repar totul, dar nimic. Am si sunat-o, dar nimic. Deci, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Loker a răspuns:

Du-te la ea, stai cu ea, imbuneaz-o, iesi cu ea in oras, si o sa isi dea seama ca nu e asa.

| LoveTenis a răspuns:

Stai cu ea, iesiti in oras unde sa ie multi oameni si ea va vedea ca nu iti e rusine cu tine