| AndreeaMariaaaa a întrebat:

am o problema destul de grava! am 18 ani și acum 2 ani jumătate am avut un prieten cu care am avut o relație de 2 ani care nu s-a terminat bine.Acum,actuala mea "prietena"și colega de banca s-a culcat cu el.i-am văzut într-o seara în oraș și am pus pe cineva sa îl întrebe ce cauta cu ea și el a zis ca "a luat-o sa tragă și el în cineva". Vreau sa ma răzbun! da da, știu ca e arma prostului dar fetita aia știe fiecare amănunt ar relației noastre.e asa zisa mea "prietena" din clasa 9-a și totuși a avut curajul sa iasă cu el pe la spatele meu deșii știe cat am suferit de la despărțire!

5 răspunsuri:
| Thanksforaskingl3aRn1n6 a răspuns:

Încearcă sa te calmezi și concentreazate pe lucrurile importante dîn jurul tau sau razbunate. Karma is a beach

| Voidwithin a răspuns:

Bai nebuno, voi nu mai sunteti impreuna de 2 ani jumate, e liber sa si-o traga cu cine vrea el.

| Floristean_Dan_1974 a răspuns:

Daca v-ati despartit inseamna ca nu-ti mai pasa de el deci nu te mai concentra pe el

| AndreeaMariaaaa explică:

Nu mai suntem împreună de 5-6 luni nu de 2 ani jumate.acum 2 ani jumate am început relația cu el nebunule!

| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca si-a primit singura razbunarea din moment ce el a facut clar de ce se vede cu ea. Tu doar scoate-o din viata ta, ignor-o complet, nu ai nevoie de asemenea tradatori.