| Anahiteamo a întrebat:

Am o problema. M-am inscris la dansuri. si dansurile le fac cu profu de logica de 2 ori pe saptamana. Acolo am cunoscut un baiat foarte foarte dragut si foarte foarte de treaba si imi place de el la nebunie. Numai ca e mai mare decat mine :el are 22 de ani, iar eu 15. Nu stiu ce sa fac ca sa il cunosc mai bine. Momentan asteapta sa inceapa serviciul de politist. Va rog frumos, dati-mi un sfat! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| RalukaLoveYou a răspuns:

Dia10 are dreptate... diferenta de varsta e cam mare. Nu prea ai sanse. Dar cel mai bun lucru este sa fi foarte deschisa cu el. Te va ajuta foarte mult. Sper ca te-am ajutat:*

| dia10 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar diferenta de varsta este cam mare deci nu stiu sigur daca poti avea sanse..insa poti incerca sa comunici cu el..sa gasiti lucruri in comun si poate deveniti macar prieteni iar pe parcurs vedeti cum puteti evolua. sper ca te'a ajutat raspunsul meuwinking

| dorianbossdeboss a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii zici adevarul si sa afli ce crede el, eu am patit asa cu o fata,sadnu i-am zis nimica si am suferit foarte foarte mult, dupa ceva timp(cam 2 luni)am aflat ca in perioada acea si ei ii cam placea de mine asa ca am facut o mare greseala si in ziua in care am aflat am promis ca voi intoadeuna sincer cu persoanele pe care le plac.Succeswinking