| Clauudia555 a întrebat:

Buna,am o relație cu un tip de 35 de ani(fost polițist), suntem împreună de doar 29 de zile,vreau sa va cer niste sfaturi privind relația, mai exact eu nu prea sunt cu dulcegăriile..as vrea mai exact daca puteți să îmi spuneți cum sa fiu dulce,și să pot să i ofer tot ce vrea el (el ar vrea sa fiu mult mai dulce, și să vb mult la telefon și dornica de...) precizez că am 15 ani,și nu știu ce să fac, nu înțeleg mai cum sa fiu într-o relație care sa țină mult și bine..va rog ajutați-mă

35 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns (pentru Clauudia555):

Mai fata, esti prea mica la ani pentru o relatie cu unul de 35. Si cu unul de 20 e putin aiurea, dar cu unul de 35? Asteapta macar sa faci 18 ani si dupa poti face tot ce vrei. Tu stii ca daca "relatia" vastra se afla, barbatul ala ajunge la puscarie pentru corupere de minori? Poate pentru tine nu ti se pare ceva rau, dar in Romania, si in majoritatea tarilor civilizate, este ceva ilegal.

| AliGab a răspuns:

La 15 ani tu vorbesti cu asta de 35? Pai este pasibil de inchisoare iubita mea. Asta te vrea pentru a-si face el mendrele dupa care te va lasa cu ochii in soare. Stai cuminte si nu te mai intalni cu el, nici nu mai vorbi, iar daca nu te lasa in pace spune-le parintilor.

| mujeRobert a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce raspuns dobitoc si retardat. Auzi "ca-l bagi si pe ala in puscarie". Esti pedofil sub acoperire Violleta? Fmm de zdreanta.

| mujeRobert a răspuns:

Nu exista relatie intre un copil de 15 ani si un adult. Daca postarea si intrebarea sunt reale, du-te si anunta-ti parintii si poltia.

| haileewatson a răspuns:

Ceea ce face iubitul tau este ilegal. Iar tu esti doar o copila si nu intelegi faptul ca te manipuleaza si te corupe.
Ar trebui sa spui astea unui adult sau profesor la scoala ca sa intervina politia.