| ancanegrea a întrebat:

am o sarcina gemelara,cu gemeni identici, si unul nu ia in greutate, am 22 saptamani,doctorul muresan din Timisoara mi a recomandat o clinica din Londra, pentru o operatie cu laser, pentru divizarea placentei.ce sa fac? sunt disperata

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa incerci, ca sa salvezi viata celuilalt bebelus.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tocmai în Londra? Oare până la Londra nu o mai fi niciun spital/clinică care poate face acest lucru?
Dacă ai bani, du-te, dacă nu mergi la București (deși sunt sceptică la cât de ciubucari sunt și ăștia!).
Sănătate multă!
Pa, pa.

| madagascar a răspuns:

Trebuie sa mai consulti un medic, vino la Bucuresti, fa o ecografie mai performanta sunt sigura ca se va gasi o rezolvare si in Romania.

| Felys a răspuns:

Financiar iti permiti aceasta operatie? daca nu, lasi in voia sortii