| ScapaMaDeEa a întrebat:

am o viata nenorocita. Tata a aflat mai de mult ca mi-am facut prieten (sunt cu el de 1 an ne respectam, ne iubim etc!) Atat mi-a trebuit caci am fost amenintata cu bataia etc. Am suferit mult dar nu m-am despartit de el. Acum ma pomenesc cu tata dintr-o data ca daca nu-l lasa in pace ma omoara si ma da afara din casa. Cum sa scap? E o poveste lunga, revin cu detalii pe parcurs! Sunt distrusa, am 14-15 ani. (p.s: am rezultate minunate la scoala)

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insa ai o problema cu capul si una cu inima.cu vapul, poti rezolva daca gandesti si vorbesti cu el aducandu-i aminte ce varsta ai si ca poate avea incredere deplina in tine.dar daca ai facut ceva naspet cu asa zisul iubit, si taicatu, a aflat, fiindca de obisei baietii se lauda iar fetelor le ies vorbe, e mai greu.la 14-15 ani voi vorbiti de dragoste, dar nu prea e.la voi dragostea, e dulce, puternica, sublima, dar lipseste cu desavarsire.fiindca daca-i spui tu lu pretenarul tau; parintii mei vor sa te cunoasca si sa discutam despre viata sexuala si despre impreuna pana moartea ne va desparti, vei ramane fara iubit in secunda unu. vrei sa pariem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic sa nu faci faza cu cutitul.fiindca iti tai toate firele.iti tai creaca de sub picioare.nu te sfatuiesc.sincer daca ai fi a mea cat ai sa reusesti? te tai la o mana.dar iti pun un garou, si pana vine salvarea, te salvez eu cu o vergea numai buna de adus mintea la cap.fiindca acuma e fugita probabil undeva mai jos de brau.

| Fiction a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Ugh.Urasc persoanele materialiste.Cred ca doare foarte tare sa te desparti de persoana iubita.Dar macar pentru o perioada scurta.In care poate gasesti o cale sa rezolvi problemele.Bafta! Imi pare rau pentru tine. sad