| EpicWIN a întrebat:

Buna!, am si eu cateva intrebari la care nu prea am gasit raspuns, le voi enumera aici :

- Este adevarat ca fetelor le plac cand sunt tinute de "burta" (sold)
- Cand va impartiti secrete.
- Cand baietii va asculta sincer cand vorbiti, despre probleme sau nu
- Cand baietii va saruta incet si pasional.
- Cand baiatul va scoate in fata prietenilor. nu pentru a se lauda, ci pentru intrarea in gasca.
- Cand stati in poala unui baiat. (nu in acel mod)
- Cand va certati cine, pe cine se iubeste mai mult.
- Cand baiatul va saruta pe neasteptate.
- Cand sunteti imbratisate pe la spate de sold.
- Cand vi sunt cumparate cadouri micute, care inseamna ceva pentru amandoi.
- Cand dis de dimineata, comunicati cu acel baiat. prin sms, telefon sau chiar fata-in-fata.
- Cand Baiatul este mereu in preajma ta pentru, a te consola, a te face mai fericita.
- Cand sunteti insultata, iar baiatul va ia apararea.
- Cand vi se ureaza seara, noapte buna

Va plac aceste lucruri?, Conteaza foarte mult pentru voi?

14 răspunsuri:
| eVokes a răspuns:

Decat sa pierzi timpul la pc, ai putea sa mergi sa incerci toate aceste lucruri.
eu sunt de parere ca nu toate chestiile care le-ai enumerat le plac tuturor fetelor, pentru ca fetele nu sunt toate la fel.

| Biiiiianka a răspuns:

Da.ne plac.si conteaza chiar foarte mult happy

| bogz a răspuns:

Buna intrebare.

| MeAndYou_9374 a răspuns:

Pt mine da! mie imi plac chestiile astea

| harciog a răspuns:

Destul de adevarat pentru altii dar pe toate pe care le tineam de burta imi conduceau singure mina sub ea.

| DeeaMarry a răspuns:

Da, daca este o fata sensibila, care te iubeste si care vrea sa se simta iubita. Daca nu ia relatia prea in serios, unele lucruri dintre cele mentionate de tine mai sus o sa i se para exagerate, sau o sa rada de romantismul tau, o sa te catalogheze "pampalau"(cu o fata de genul asta chiar nu merita sa iti pierzi timpul).
Pentru o fata care merita este foarte important ca baiatul de langa ea sa o iubeasca, sa o pretuiasca, sa o respecte, sa fie tandru, atent, amabil, sa ii ia apararea, si nu in ultimul rand, sa fie sincer cu ea. Si cum altfel i-ai putea demonstra ca nu esti ca orice "smecher" decat prin gesturi precum cele pe care le-ai enumerat tu.
Deci da, conteaza enorm de mult. Sper ca te-am ajutatwinking

| DeeaMarry a răspuns:

Aa.si daca mai ai intrebari la care nu gasesti raspuns, poti sa imi lasi id-ul tau printr-un mesaj. O sa iti raspund cu placerehappy

| deyz a răspuns:

Da si normal, sunt foarte multe fete carora le plac acesre lucruri dar sunt si fete carora nu le plac. Tu trebuie sa o asculti pe prietena ta si vei afla ce lucruri ii plac. Incearca sa ai o discutie cat mai deschisa cu ea si vei afla tot ce iti doresti.

| LittleDrop a răspuns:

Depinde de fata. Mie-mi plac. happy

| Anto_1678 a răspuns:

Mie personal dahappy.

| Allexia4 a răspuns:

Unele da. Dar depinde de fata nu toate sunt la fel.

| AnnaAbba a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca aceste lucruri sunt foarte insemnate pentru o fata

| Piticutsss a răspuns:

Da, da, da, da happy tuturor fetelor le plac chestiile acestea happy pune'le in aplicare :* succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,mi se par nişte lucruri foarte frumoase care fac plăcere şi fetelor, dar şi băieților.