| Pinguu2 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa a 6a apropo eu sunt in a 7a. Il cheama Bogdan. E foarte dragut! Saptamana trecuta am vrut sa-i aflu id-ul si am profitat de ocazie. Prietena mea cea mai buna cunoaste o fata din clasa de la el. Si s-a dus si i-a zis : -Ai in clasa un baiat cu ochelari, brunet (si i-l a descris asa cum i-am zis eu)? -Da, Bogdan nu? -Mda
Pauza urmatoare i-am zis acelei prietene sa se duca sa o intrebe pe fata daca poate sa faca rost de id-ul lui:-Am sunato pe vara mea (adica eu nu sunt vara ei dar ma protejat) si i-a zis ca ii place foarte mult de el si m-a rugat sa te imploooor sa ii faci rost de id-ul lui-Bine!
A doua zi, cum am venit la scoala am mers cu colega mea la fata aia sa vad ce zicenerduna!, mi-ai facut rost de id? Ca toata ziua ma iritat pe mess sa-i fac rost de id-ul lui!-Pai nu am reusit pentru ca nu vreau sa am necazuri cu el si altele. Si am plecat suparata. In acea seara m-am tot gandit: Oare daca Lory (colega lui Bogdan) ar fi impreuna cu el? Caci prietena mea i-a zis ca ii place la vara ei de el. Oare daca nu-i zicea ca ii place la vara ei (adica eu) de el ii dadea id-ul?

Adica intrebarea: Si voi credeti ca Lory (fata) e cu Bogdan?
Credeti ca am vreo sansa cu el?
Va roooog! astept raspunsuri dau fundita la cel mai bunwinking

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

De ce nu te duci tu sa ii ceri id ul? Eu cred ca lory a incercat sa ii ceara id ul sau ceva de genul si s-a intamplat ceva de a facut-o sa se supere. Poate a ras cineva de ea, cine stie. Cel mai bine ceri tu id ul direct. O sa ii placa faptul ca ii ceri id ul. Nu rezolvi nimic daca trimiti soli de pace?; P

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu cred ca te doare capul. Lasa iubirea pe mai incolo, nici n-au iesit bine cosurile pe tine si tu...

| ._6225 a răspuns:

Of... cata "dragoste", la o varsta atat de frageda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cenu ii ceri tu id-u poate te va placea si va vrea sa stea cu tine nu cu Lory