| bebenobbel a întrebat:

vag 2 min. Am avut o relatie cu o fata timp de 6 luni. Timp de 6 luni a fost frumos, noi am umblat pe ascuns, motivul ea avea 25 de ani iar eu 18, masa nu era de acord cu noi. Dupa acest timp eu i-am zis ori este alba ori negra, bine inteles ca fata nu a vrut sa mergem mai departe, adica sa afle masa sa fie totul ok. a spus ca ea nu ma vede ca pe barbatul ei, dar ma iubeste. Eu in cateva zile am decis sa plec din tara, ea in ultima zi a aflat si ne-am inpacat. eu nu mai puteam da inapoi deci am plecat. Am ajuns IN Italia, am vb cu ea la tel 3-4 zile, dupa care ea mi-a zis ca am terminato, pe motiv ca toti prieteni mei ii spun ca am zis eu ca o tin de fraiera si mai multe. Credetima ca eu o iubesc enorm de mult si as vrea sa ma impac cu ea ce ziceti se mai merita? Si am uitat sa mentionez ca ea o singura relatie a mai avut pana la mine, a stat cu un baiat timp de 5 ani.

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Singura relatie intre un baiat de 18 ani si o femeie de 25 poate fi numai sexuala. La varsta ei este cu mult mai matura decat tine si era normal sa nu mearga. Poate daca tu aveai 25 si ea 32 era altceva, dar asa tu esti un copil iar ea e femeie. Normal ca nu are cum sa te vada ca pe barbatul ei, avea nevoie de cineva care sa i-o traga.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca are 25 de ani si tot ma-sa ii dicteaza viata, e grav.Maica-sa a fost cu zazania, nu prietenii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici fraierul esti tu.s-a folosit de tine, sa mai capete experienta, sa nu duca lipsa, da acu gata.doar nu crezi ca daca tu esti plecat, canta broasca pe uscat? vezi-ti de treaba ma baiete ca broasca trebuie unsa mereu si chei potrivite se gasasc.