| talalt95 a întrebat:

am si eu o mica mare problema! Cunosc un baiat de 17 ani si vb des si imi place de el! dar problema este ca ma minte adica el imi spune ca nu este cu nimeni.nu stiu ce si dupa il vad cu ea(vorbind) si el imi spune ca doar vb cu ea nu e nimicstraight face nu stiu ce sa mai cred. voi ce ziceti sau mai vb cu el sau sa il las!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai omis un mic mare detaliu:el ti-a dat de inteles ca te place? Sau doar se joaca cu tine?thinking
Ai grija cu inceputul asta de gelozie.Nu e bine sa fi posesiva, mai ales avand ca permisa situatia de fatawinking
E normal sa aiba multe prietene si tu ai probabil multi amici.Asta nu e un motiv de gelozie si teoretic n-are de ce sa te mintawinking

| EUSIATIT a răspuns:

Pai tu vrei sa ai siguranta ca este sau va fi numai cu tine? pai la virsta asta nici nu poti vb de o prietenie cu planuri de viitor. asa ca si tu poti vb cu mai multi baieti. sa mai treca ceva timp si apoi sa ai pretentii pentru o relatie stabila

| Silvia a răspuns:

Poate doar vorbeste cu ea. E bine daca nu fac altcevahee hee. Nu il mai stresa, nu te minte.Doar vorbeschee hee.

| lily09 a răspuns:

Asta e problema tuturor fetelor din ziua de azi, ele sunt cele care fug dupa baieti, era mai bine cand baietii isi cautau o prietena pentru ca macar erau atenti la ce aleg, acum se trezesc cu o iubita si nici macar nu stiu de ce sunt cu ea, si de aici incep problemele, unui barbat ii place fructul oprit, dar daca il pui pe tava il mananca se satura si pleaca.

| Nu conteaza a răspuns:

Daca un tip vb cu o fata nu inseamna neaparat ca e cu ea. daca nu i ai vazut sarutandu-se sau ceva d genu trebuie sal crezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gelosa, poate el nu te mine...incearca sa afli adevarul.Aratandui ca esti geloasa faci o greseala (cel putin asa cred eu)poate sa profite de tine.

| talalt95 explică:

Pai. da mi-a aratat ca ma place. dar el a stat cu o fata si din cate am auzit ea a plans dupa el si s-a dus la ea.si pnm eu vreau sa il intreb ce se intampla dar el o sa creada ca sunt vreo disperata.si apropo nu sunt geloasa dar nu imi place sa fiu mintita!