| unicitatemaximaa a întrebat:

Bunahappy! am si eu o problema la noul id. Mi-am facut un id de mess nou si am o problema persoanelor care le dau acc mi se salveaza la address book si nu pot sa le bag in alt grup( adica de friends) si ma cam enerveaza faptul ca eu le dau acc dar nu imi intra in lista si daca ei ma baga in seama imi apare sa le dau add sau ignore chiar daca le-am dat deja acc. va rog ajutati-mahappy mersi fundawinking! scuze de categoriebig grin

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si altor prieteni. Problema nu este la tine ci la serverele de la yahoo. Roaga persoanele pe care le ai in lista sa te adauge ei sau adaugi cate 3-4 pe zi pana isi revine. Mie mi-a luat o saptamana sa completez toata lista de mess.

2 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Sau incearca sa apesi pe butonul de add si unde bagi id-ul scrie jos choose from contact list, poate merge sa ii bagi de acolo

| unicitatemaximaa explică:

Multumesc mult happy