| nikol_8225 a întrebat:

am si eu o problema. Mia placut de un baiat de varsta mea(george)si el se comporta destul de urat cu mine cand a aflat ca il plac. Apoi a aparut alt baiat tot de varsta cu mine[adica de 13 ani](ady). Bun alta cred eu ca e problema.Nu stiu pe cine sa aleg adica:Ady nu stiu daca stie ca exist(adica nu am vorbit cu el pana acum si sa zic ca il plac cam de o luna)si nu stiu ce parere are el despre mine.George stia cal l-am placut(adica eu inca il mai plac dar el crede ca nu)si el acum imi pune mana la fund si chesti din astea.Si asta nu e tot azi m-am certat cu George unpic dar era cat paci sa ne si sarutam adica vorbeam noi si eram la 3 cm de a ne saruta si nu stiu sincer cum m-am abtinut sa nul sarut se uita la mine cu niste ochii superbi dar...Problema e ca nu stiu daca Geogre merita sa ma impac cu el.Si pe care ar trebui sal aleg. Ajutor! fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

1.M-ai zapacit.Nu prea am inteles prea mult din ce ai scris pentru ca nu esti prea coerenta, dar mai bine ma abtin si imi pare tare rau daca te-am jignit.Sa stii ca nu o fac intenttionat.2.Sa trecem la oile tale(adica la George si Ady):Eu spun sa nu te grabesti, incearca sa il cunosti si pe Ady mai bine, nu prea se poate sa iti placa un baiat daca nu ai vorbit macar cu el si tie s-ar putea sa iti placa aspectul lui sau comportamentul.Incearca sa ii urmaresti gesturile lui George in acelasi timp.MUlti baieti ne dau cu palmele la fund fiindca li se pare ca vor fi mai cool si mai smecheri(Prosti cu P mare). Daca iti va da semne ca te place, abia atunci vei fi nevoita sa alegi intre cei doi.Si in privinta ei nu noi trebuie sa alegem si nici tu.Inima ta trebuie sa faca acest lucru.Lasa-te condusa de ea.Va fi mai usor de cat crezi.Succes pe firele dragostei scumpo!

6 răspunsuri:
| MiQutsa a răspuns:

Deci,inchide pentru o clipa ochii si gandeste-te pe cine intr-adevar simti ca`l iubesti,ochii te pot duce in eroare dar nu si inima... daca consideri ca ady merita incearca sa clarifici cu el ce si cum, iar daca sentimentele mai mult apartin celuilalt, nu ezita :*

| Zenithf a răspuns:

Tu esti dovada ca fetelor le place tratametul prost. thinking

| VINTZU a răspuns:

Poate sunt eu baiat, dar iti pot da un sfat. Ascultati inima si vei vede ce va fi in cotinuare.

| Smeck15 a răspuns:

Ai grija. ca daca. te prind ca te impaci cu el. iti rup capu... de la actualu tau iubitwinking. [silviu]

| nikol_8225 explică:

De fapt silviu de la fostul meu iubit
tongue

| Smeck15 a răspuns:

Cum adica fostul?! happy te mananc!